W kilku zdaniach o nas

Firma CLI Systemy Komputerowe z siedzibą w Nowym Targu specjalizuje się w sprzedaży kas fiskalnych oraz oprogramowań niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Na podhalańskim rynku jesteśmy obecni od ponad 20 lat.

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną. Oferujemy usługi w zakresie instalacji, serwisu i utrzymania systemów informatycznych. Realizujemy usługi programistyczne rozszerzające funkcjonalność oprogramowania oraz integrujące z innymi systemami. Dostarczamy sprzęt komputerowy, kasy fiskalne, sprzęt sieciowy, rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych. Ponadto wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie dla firm.

W jaki sposób działamy?

Naszą pracę zaczynamy zawsze od poznania Klienta – czyli Ciebie i Twojego biznesu. Jeżeli dowiemy się w jaki sposób pracujesz na swój sukces, dobierzemy rozwiązanie, które pozwoli Twojej firmie osiągać jak najlepsze wyniki!

fancy
1
Poznajemy

Pozwól nam poznać procesy w Twojej firmie - wybierzemy system optymalny dla Twojego biznesu.

fancy
2
Wdrażamy

Wdrożymy system w Twojej firmie tak, aby pracownicy mogli niezwłocznie rozpocząć pracę!

fancy
3
Szkolimy

Nauczymy Twoich pracowników pracy w systemie i odpowiemy na wszystkie pytania.

fancy
4
Wspieramy

Jeżeli pojawią się problemy - jesteśmy dostępni! Poinformujemy też o ważnych aktualizacjach.

Poznaj systemy w naszej ofercie:

enova365 dla firm

System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami.

Program jest przede wszystkim elastyczny – dostosuje się do Twojego biznesu, dzięki możliwości wyboru potrzebnych funkcjonalności, a ponadto daje możliwość integracji ze specjalistycznym oprogramowaniem czy sprzętem branżowym. System enova365 jest także na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa – z enova365 możesz prowadzić swoją działalność bez obaw o zgodność z polskim ustawodawstwem.

System dla każdego

logo comarch partner

Comarch Optima

Najpopularniejszy w Polsce program dla małych i średnich firm. Zawsze zgodny z przepisami.

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym  systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym  rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych.

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Nasi partnerzy

Aktualności

Pełną listę artykułów znajdziesz tutaj.