W kilku zdaniach o nas

Firma CLI Systemy Komputerowe z siedzibą w Nowym Targu specjalizuje się w sprzedaży kas fiskalnych oraz oprogramowań niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Na podhalańskim rynku jesteśmy obecni od ponad 20 lat.

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną. Oferujemy usługi w zakresie instalacji, serwisu i utrzymania systemów informatycznych. Realizujemy usługi programistyczne rozszerzające funkcjonalność oprogramowania oraz integrujące z innymi systemami. Dostarczamy sprzęt komputerowy, kasy fiskalne, sprzęt sieciowy, rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych. Ponadto wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie dla firm.

W jaki sposób działamy?

Naszą pracę zaczynamy zawsze od poznania Klienta – czyli Ciebie i Twojego biznesu. Jeżeli dowiemy się w jaki sposób pracujesz na swój sukces, dobierzemy rozwiązanie, które pozwoli Twojej firmie osiągać jak najlepsze wyniki!

fancy
1
Poznajemy

Pozwól nam poznać procesy w Twojej firmie - wybierzemy system optymalny dla Twojego biznesu.

fancy
2
Wdrażamy

Wdrożymy system w Twojej firmie tak, aby pracownicy mogli niezwłocznie rozpocząć pracę!

fancy
3
Szkolimy

Nauczymy Twoich pracowników pracy w systemie i odpowiemy na wszystkie pytania.

fancy
4
Wspieramy

Jeżeli pojawią się problemy - jesteśmy dostępni! Poinformujemy też o ważnych aktualizacjach.

Poznaj systemy w naszej ofercie:

enova365 dla firm

System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami.

Program jest przede wszystkim elastyczny – dostosuje się do Twojego biznesu, dzięki możliwości wyboru potrzebnych funkcjonalności, a ponadto daje możliwość integracji ze specjalistycznym oprogramowaniem czy sprzętem branżowym. System enova365 jest także na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa – z enova365 możesz prowadzić swoją działalność bez obaw o zgodność z polskim ustawodawstwem.

enova365 obszary

System dla każdego

Program enova365 może być dostępny z dowolnego miejsca i urządzenia – komputera, tabletu czy smartphona. Dzięki dedykowanej aplikacji na Android możesz kontrolować działania swojej firmy gdziekolwiek aktualnie się znajdujesz!

optima grafika obszarów

Comarch Optima

Najpopularniejszy w Polsce program dla małych i średnich firm. Zawsze zgodny z przepisami.

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym  systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym  rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych.

Optima w chmurze

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Nasi partnerzy

logo autoryzowany partner enova365
logo Comarch Partner
logo Novitus
logo Posnet
logo ESET
logo Microsoft AER

Aktualności

Pełną listę artykułów znajdziesz tutaj.