Urządzenia fiskalne

Novitus ONE Online

Rekomendowana dla prawników, mechaników, lekarzy, fryzjerów – Novitus One to małe ale potężne narzędzie do pracy. Daje możliwość nie tylko wystawiania paragonów. Szeroki zakres aplikacji biznesowych pozwala m.in. na wystawianie faktur, korekt, dokumentów zwrotu czy kontroli stanów magazynowych.

Novitus NANO II Online

NANO II Online to następca najpopularniejszej na polskim rynku kasy fiskalnej. Idealna zarówno do sprzedaży mobilnej jak i na stanowisko stacjonarne. Oprócz zachowanego niewielkiego rozmiaru i ergonomicznego kształtu Nano II Online zyskała w standardzie obsługę WiFi, dzięki czemu od razu po wyjęciu z pudełka może łączyć się z siecią.

W naszym serwisie wykonujemy usługi fiskalne dla urządzeń od producentów:

Usługi fiskalne:

Fiskalizacja + szkolenie + konfiguracja

Każde urządzenie fiskalne przed rozpoczęciem sprzedaży musi zostać zafiskalizowane. Podczas procesu fiskalizacji do pamięci urządzenia zostaje wprowadzony NIP firmy, do której będzie przypisane urządzenie.

Dodatkowo programujemy urządzenie według wytycznych klienta: konfigurujemy stawki VAT, wygląd nagłówka, dodajemy towary oraz usługi.

Klient zostaje przeszkolony w zakresie m.in. wystawiania i anulowania paragonów, wykonywania raportów dobowych i miesięcznych,  konfiguracji internetu w urządzeniu.

Zgodnie z wymogami ustawowymi kasy online podłączamy do internetu w celu przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas.

Drukarki fiskalne podłączamy do komputera oraz konfigurujemy współpracę z programem sprzedażowym.

  • Fiskalizacja w serwisie:

do zakupione urządzenia w naszym sklepie  – GRATIS

  • Fiskalizacja z podłączeniem do internetu (usługa wykonana u klienta):

CENA: 150 ZŁ NETTO + koszt dojazdu

Przegląd techniczny kasy

Wykonujemy obowiązkowe przeglądy techniczny kas i drukarek fiskalnych zgodnie z przepisami co 2 lat od daty fiskalizacji. Podczas przeglądu sprawdzamy poprawność działania oraz zaprogramowania urządzenia. Sprawne urządzenie wydajemy wraz z adnotacją w książce kasy i protokołem przeglądu.

  • Przegląd wykonany w serwisie:

CENA: 110 ZŁ NETTO

  • Przegląd wykonany u klienta:

CENA: 150 ZŁ NETTO + koszt dojazdu

Odczyt pamięci fiskalnej

W przypadku zakończenia pracy urządzenia (koniec pamięci fiskalnej urządzenia, zamknięcie działalności) wymagany jest odczyt pamięci fiskalnej. Podczas odczytu z urządzenia drukujemy raporty rozliczeniowe oraz tworzymy protokół. Przygotowane dokumenty zostają przekazane do Urzędu Skarbowego. Następnie na wniosek podatnika urządzenie zostaje wyrejestrowane.

  • Odczyt pamięci fiskalnej wykonany w serwisie:

CENA: 200 ZŁ NETTO

  • Odczyt laboratoryjny pamięci fiskalnej wykonany w serwisie producenta:

Wycena kosztu usługi jest ustalana z klientem po dostarczeniu urządzenia do naszego serwisu.

Integracja kasy z terminalem

Wykonujemy integrację kas online z terminalami płatniczymi. Po wykonanej usłudze urządzenia pracują ze sobą w sposób zautomatyzowany. Dzięki temu nie trzeba wpisywać ręcznie kwoty do terminala. Pozwala to zwiększyć szybkość obsługi klienta oraz usunąć pomyłki kasjerskie.

UWAGA: Od 1 stycznia 2025 integracja kas online z terminalami płatniczymi będzie obowiązkowa.

W przypadku skorzystania z naszej oferty na wynajem terminala usługa integracji i montażu jest bezpłatna.

Aktualności