Oprogramowanie dla gastronomii

SOGA

SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspieracjące funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.
Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak:
- obsługa rachunków,
- zarządzanie zamówieniami oraz
- wystawianie paragonów i faktur,
system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.

Program posiada:
- moduł magazynowy moduł wchodzący w skład pakietu dla gastronomii. Uzupełnia działanie całego systemu o możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców. Licencja dla jednego obiektu.
moduł współpracy z programem hotelowym;  moduł rozszerzający funkcjonalność oprogramowania w wersji podstawowej o możliwość współpracy z programem hotelowym.
- moblie - obsługa zdalnych bonowników; moduł umożliwiający współpracę tzw. zdalnych bonowników (palmtop'ów) z oprogramowaniem SOGA. Oprogramowanie instalowane na zdalnym bonowniku.

Strona producenta: oprogramowanie.novitus.pl

Dodatkowe informacje:
tel. (18) 266 40 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oprogramowanie dla hoteli

SOHO

SOHO - nowoczesny system przeznaczony do obsługi hoteli oraz innych obiektach branży hotelarsko – turystycznej należących do segmentu małych i średnich. Został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia do zarządzania hotelem. Jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w obiektach o różnym charakterze, począwszy od małych pensjonatów dysponujących jedynie kilkoma pokojami, a skończywszy na hotelach z częścią gastronomiczną oraz dodatkowymi atrakcjami, jak np. usługi SPA. Bogactwo funkcji programu pozwala nie tylko na sprawną obsługę recepcji, ale również na efektywne zarządzanie całym obiektem.

Moduły programu:
- moduł eksporu danych; moduł eksportu danych z programu SOHO do programu księgowego
- moduł obsługi zamków elektronicznych; moduł rozszerzający funkcjonalność wersji podstawowej o obsługę zamków elektronicznych.
- moduł współpracy z centralą telefoniczną; moduł rozszerzający funkcjonalność wersji podstawowej oprogramowania SOHO o możliwość współpracy z centralą telefoniczną.
- moduł rezerwacji obiektów; moduł programu hotelowego SOHO rozszerzający funkcjonalność o możliwość tzw. rezerwacji obiektów takich jak np. sauna, solarium, kosmetyczka itp.

Strona producenta: http://oprogramowanie.novitus.pl/

Dodatkowe informacje:
tel. (18) 266 40 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płatności elektroniczne

Strony internetowe